Марат-блог
Услуги по продвижению и разработке сайта
Отправить заявку
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Главная » Новости » Знижка 10% на всі* продукти Microsoft
Знижка 10% на всі* продукти Microsoft
550
04 октября 2011

Знижка 10% на всі* продукти Microsoft

Зробіть ваші ІТ простішими!
Скористайся можливістю ефективно управляти своїм бізнесом

Тільки в жовтні спеціальна пропозиція на всі* продукти Microsoft для компаній середнього та малого бізнесу

Лише з 1 жовтня по 31 жовтня 2011 року по всій Україні діє спеціальна пропозиція для замовників малого та середнього бізнесу** — знижка 10% на всі* продукти Microsoft, придбані за програмами корпоративного ліцензування.

Не пропустіть чудову можливість ліцензувати IT-інфраструктуру бізнесу та підвищити його продуктивність, використовуючи переваги продуктів Microsoft.

Щоб придбати продукти Micrposoft або отримати консультацію з ліцензування, а також дізнатися кінцеві ціни, звертайтесь до авторизованих партнерів Microsoft у вашому місті.

 Детальні умови акції:
Стосується програм: Open License, Open Value (нові угоди)*
Початок дії: 1 жовтня 2011 року
Закінчення дії: 31 жовтня 2011 року
Територія дії акції: Україна
Продукти, які беруть участь у акції: Всі продукти* (операційні системи, застосунки МС для настільних комп’ютерів та серверні продукти) і такі самі продукти з програмою підтримки Software Assurance.
Ліцензії для замовлення: Ліцензія, ліцензія з програмою підтримки Software Assurance, ліцензії на оновлення настільної операційної системи (Upgrade), ліцензія на оновлення настільної операційної системи (Upgrade) з програмою підтримки Software Assurance
Мінімальна кількість: 5 ліцензій (на різні продукти або від 1 ліцензії для існуючих угод Open License)
Максимальна кількість: 100 ліцензій
Мовна версія: українська, російська, single (можливість використання придбаного продукту однією з 36 доступних мов)

 

* за винятком рішень з легалізації GGS, продуктів категорії Mobile та позицій підписки ** умови акції не поширюються на замовників академічного та державного секторів, а також на спеціальний рівень цін С.

Microsoft залишає за собою право визначати відповідність організації умовам акції. Перед замовленням продукту за акцією зверніться, будь ласка, до партнера, щоб уточнити, чи можете ви скористатися цією спецпропозицією. Кінцеві ціни на програмне забезпечення Microsoft дізнавайтеся у партнерів Microsoft

Умови акції стосуються лише визначених продуктів, обмежені в часі та не сумуються з іншими знижками та спеціальними пропозиціями.