Марат-блог
Услуги по продвижению и разработке сайта
Отправить заявку
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Главная » Новости » Заощаджуйте додаткові 15% на трьохрічній угоді Open Value Subscription
Заощаджуйте додаткові 15% на трьохрічній угоді Open Value Subscription
782
19 апреля 2011

Заощаджуйте додаткові 15% на трьохрічній угоді Open Value Subscription

Підписавши угоду Open Value Subscription на ліцензії Microsoft, компанії сплачують за їх використання рівними платежами протягом 3-х років

З 18 квітня до 24 червня 2011 року малий та середній бізнес має унікальну можливість розпочати використовувати ліцензійне програмне забезпечення Microsoft з суттєвою економією.  Для цього необхідно підписати угоду  Open Value Subscription та придбати у партнерів Microsoft один або декілька продуктів для всього парку ПК:

Windows 7 Professional Upgrade, Office 2010 Professional Plus, Core CAL/Enterprise CAL Suite/Windows Server SBS CAL Suite, та протягом трьох років сплачувати лише вартість оновлення та підтримки ПЗ.

Програма дає можливість бізнесу, у якого менше, ніж 250 комп'ютерів, отримати ліцензійне ПЗ швидко та економно. Пропозиція дуже гнучка та дозволяє платити лише за те ПЗ, яке використовується. Тому чудово підходить компаніям, що динамічно зростають або навпаки – мають сезональний бізнес, пов'язаний зі зміною потреби у кількості ПЗ, що використовується. Щорічний платіж може переглядатися як в одну, так і в іншу сторону. В результаті,  затрати на ІТ та програмне забезпечення стають передбачуваними, а управління ліцензіями  - простішим.

Програма передбачає незначні затрати на підписку на програмне забезпечення. Можливість розстрочки оплати на три роки дозволяє вирішити проблему нестачі оборотних коштів та придбати все необхідне для ведення бізнесу ПЗ. Робити додаткові замовлення для дочірніх структур та управляти всіма ліцензіями за програмою Open Value Subscription набагато простіше, оскільки можна підписати єдину угоду на всю організацію. Компанії можуть скоротити незаплановані витрати на придбання нових версій програмного забезпечення, оскільки протягом строку дії угоди, будь-які нові версії придбаних продуктів будуть доступні замовнику автоматично.

У випадку підписання угоди Open Value Subscription вартість ліцензій на базові продукти в розрахунку на один ПК залишається сталою протягом всього строку дії угоди (ціна зафіксована в американських доларах для дистрибутора). Автоматичне включення підтримки Software Assurance дозволяє застрахуватися від можливого підвищення цін у зв'язку з виходом нових версій.

Підтримка Software Assurance загалом включає 15 ПЕРЕВАГ, серез яких можливість навчання персоналу, технічна підтримка, доступ до ресурсів TechNet, тощо, та дозволяє максимально ефективно використовувати придбане ПЗ. Набір та кількість переваг, доступних замовнику, залежить від продуктів та кількості ліцензій замовлених за угодою. 

Після закінчення строку дії договору його можна продовжити на додатковий трирічний строк або викупити ліцензії у безстрокове використання.