Марат-блог
Услуги по продвижению и разработке сайта
Отправить заявку
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Главная » Новости » Яндекс.Диск для доменної пошти
Яндекс.Диск для доменної пошти
547
05 февраля 2015

Яндекс.Диск для доменної пошти

Тепер для корпоративної пошти на сервісі Яндекс доступний Яндекс.Диск.

Для входу на сервіс потрібно ввести повну адресу і пароль до вашої скриньки. Якщо ви вже маєте особистий Диск, тепер зможете користуватися ним та своїм робочим одночасно в одній або різних вкладках. Для цього досить вибрати потрібний акаунт.

Файли у безпеці. Диск зберігає усі дані на серверах Яндекса. Навіть якщо щось трапиться із комп'ютером, ваші файли не пропадуть і будуть доступними з будь-якого іншого пристрою, підключеного до інтернету. Для цього встановіть мобільну програму або клієнт для Windows або Mac.

Командна робота. За допомогою Диска легко організувати колективну роботу. Створіть спільні папки для колег, партнерів. Вони можуть додавати до них свої файли або переглядати ті, що вже там лежать.
Докладніше про роботу зі спільними папками.

Сумісність із поштою. Якщо ви користуєтесь веб-інтерфейсом пошти, можете легко прикріплювати файли з Диска до ваших листів — неважливо, якого вони розміру.

Не забувайте про те, що адміністратор вашої поштової мережі має право відкликати у вас доступ до робочого Диска, — утримайтеся від зберігання особистих даних на ньому.