Марат-блог
Услуги по продвижению и разработке сайта
Отправить заявку
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Главная » Статьи » Як отримати безкоштовно сертифікат Microsoft Office Guru
Як отримати безкоштовно сертифікат Microsoft Office Guru
1228
09 февраля 2011

Як отримати безкоштовно сертифікат Microsoft Office Guru

«Майкрософт Україна» за підтримки порталу rabota.ua запустили сайт Office Guru (http://www.microsoft.com/ukraine/officeguru), на якому можна пройти тест на знання Microsoft Office та отримати безкоштовний сертифікат, який допоможе при працевлаштуванні.

Сайт Office Guru створений для тестування рівня володіння пакетом популярних програм Microsoft Office. Ті, хто вдало пройшли тест, отримають безкоштовний сертифікат, який підтверджує наявність практичних навичок володіння Office 2010. Унікальний номер цього сертифікату його власник може розмістити в резюме, а роботодавці – перевірити на сайті проекту.

Пройти тест Office Guru можна на сайті www.microsoft.ua/officeguru. Обговорення проекту ведеться також на сторінках Microsoft Office Ukraine у соціальних мережах Facebook та вКонтакте. Власники сертифікату можуть також приєднатись до группи Office Guru у професійній мережі LinkedIn.

Якщо сертифікат не потрібен Вам для працевлаштування - Ви зможете перевірити свій рівень підготовки, в процесі якого Ви дізнаєтесь багато нового для себе.

Юридические услуги адвоката в Киеве по любым вопросам.