Марат-блог
Услуги по продвижению и разработке сайта
Отправить заявку
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Главная » Новости » Windows SBS 2011 Essentials став доступний у всіх програмах ліцензування
Windows SBS 2011 Essentials став доступний у всіх програмах ліцензування
575
25 июля 2011

Windows SBS 2011 Essentials став доступний у всіх програмах ліцензування

Сьогодні Microsoft оголосила про доступність Windows SBS 2011 Essentials у всіх програмах ліцензування. Вже починаючи з травня можна завантажити 180-денну пробну версію продутками і детальніше познайомитися з функціоналом.

SBS 2011 Essentials - це нова редакція в лінійці Windows SBS, призначена для малого бізнесу. SBS 2011 Essentials передбачається використовувати в якості першого сервера в організації до 25 користувачів. Продукт розроблений на основі технологій Windows Server 2008 R2, пропонує зручний інтерфейс адміністрування, в якому всі базові інфраструктурні сценарії сервера для малого бізнесу (файл-сервер, управління ПК і користувачами, резервне копіювання) автоматизовані за допомогою простих візард. За допомогою SBS 2011 Essentials організації можуть розгорнути локальну мережу, і в той же час налагодити спільну роботу з допомогою інтеграції з онлайн сервісами.

SBS 2011 не вимагає ліцензій кліенсткого доступу, проте для використання такого функціонала як віддалена робота з додатками необхідна наявність компонента SBS 2011 компонента Premium Add-On. Premium Add-On також надає доступ до повного функціоналу Windows Server 2008 R2 і SQL Server 2008 R2

У планах розвитку продукту очікується функціонал для більш тісної інтеграції з Office 365 - спеціальні cloud add-ins, які з'єднують користувача з хмарним сервісами і синхронізують дані.