Марат-блог
Услуги по продвижению и разработке сайта
Отправить заявку
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Главная » Новости » Вийшла фінальна версія браузера Internet Explorer 9
Вийшла фінальна версія браузера Internet Explorer 9
436
29 марта 2011

Вийшла фінальна версія браузера Internet Explorer 9

Оновлений браузер Internet Explorer 9 вже доступний для завантаження.

Нова версія працює майже у 20 разів швидше за попередню при обробці JavaScript. Значно змінений інтерфейс став елегантним, простішим і легшим. Безпека користувачів, як завжди – один з пріоритетів Microsoft.

Нова функція захисту від стеження (AntiTracking Protection) дозволяє автоматично блокувати сторонні елементи сайтів (наприклад, веб-лічильники, віджети та банерні системи), що стежать за поведінкою користувачів за допомогою cookie-файлів.

Спробуйте новий Internet Explorer 9, завантаживши на сторінці: http://windows.microsoft.com/ie9

Нові можливості:

Браузер Internet Explorer 9 забезпечує найкращі на цей момент можливості перегляду веб-сторінок у середовищі Windows. Ось чому ви маєте отримати цей браузер сьогодні.

Швидкий перегляд веб-сторінок – апаратне прискорення відображення тексту, відео та графіки підвищує продуктивність і робить використання веб-сайтів схожим на використання програм, інстальованих на комп’ютері.

Елегантніший і спрощений дизайн – лише необхідні елементи керування, завдяки чому ніщо не відволікає від перегляду веб-сайтів.

Доступ до улюблених сайтів одним простим рухом – функція "Закріплені сайти" дає змогу переходити до улюблених сайтів прямо з панелі завдань Windows, не відкриваючи спочатку браузер.

Поєднання поля пошуку з рядком адреси – одне розташування для переходу до веб-сайту та початку пошуку.

Оновлена сторінка "Нова вкладка" – тепер ви маєте швидкий доступ до найчастіше відвідуваних сайтів, а також можете повторно відкривати закриті вкладки чи останні сеанси браузера та вмикати режим InPrivate.

Інтеграція з Windows 7 – завдяки таким можливостям, як закріплені сайти, списки переходів і елементи керування попереднім переглядом ескізів, браузер Internet Explorer 9 і Windows 7 – найкращі на цей момент засоби для перегляду веб-сторінок у середовищі Windows.

Покращене керування додатковими компонентами – порадник із продуктивності додаткових компонентів дає змогу визначити, які додаткові компоненти знижують продуктивність браузера, і вимкнути або видалити їх, що допомагає підтримувати швидку роботу браузера.

Контроль вашої конфіденційності – захист від відстеження дає змогу обмежити обмін даними між браузером і певними веб-сайтами, щоб підтримувати конфіденційність інформації.

Упорядкування завантажень – диспетчер завантажень дає змогу переглядати поточний список файлів, що завантажуються з Інтернету, отримувати сповіщення про потенційно зловмисні файли, а також призупиняти та повторно починати завантаження.