Марат-блог
Услуги по продвижению и разработке сайта
Отправить заявку
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Главная » Новости » Оновіть операційну систему Windows і отримайте знижку до 20%
Оновіть операційну систему Windows і отримайте знижку до 20%
652
22 апреля 2011

Оновіть операційну систему Windows і отримайте знижку до 20%

Прийшов час оновити ваші корпоративні ПК? Чому б не придбати операційну систему Windows 7 Професійна для підприємств із пакетом підтримки програмного забезпечення Software Assurance.

Діючі ліцензії Software Assurance на оновлення операційної системи до Windows 7 Професійна надають права на операційну систему Windows 7 Enterprise і низку інших чудових переваг, включно із правами на наступну версію, навчання, цілодобову інтернет-підтримку та технічні ресурси. Дізнайтеся більше про підтримку програмного забезпечення за програмою Software Assurance.

Операційна система Windows 7 Enterprise працює саме так, як від неї очікують: дає змогу робити більше та захищає результати роботи й ваш бізнес. Остання версія Windows 7 Enterprise надає цілий спектр можливостей:

  • Ваші користувачі можуть ефективно працювати будь-де з вищим рівнем безпеки та контролю. Допомогти захистити інформацію на ваших ПК та USB-пристрої за допомогою функції примусового шифрування та ключів для відновлення файлів із резервної копії, використовуючи BitLocker і BitLocker to Go.
  • Спростити розгортання операційної системи кількома мовами за допомогою багатомовних пакетів (MUI).
  • Покращити віддалену роботу за рахунок об’єднання в корпоративну мережу без застосування VPN-мережі із прямим доступом.
  • Зекономити час, завантажуючи файли з мережі за допомогою BranchCache.
  • Контролювати за допомогою Applocker те, які застосунки можна інсталювати у середовищі робочого стола.