Марат-блог
Услуги по продвижению и разработке сайта
Отправить заявку
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Главная » Новости » ESET взяла участь у виставці CeBIT 2011
ESET взяла участь у виставці CeBIT 2011
702
22 марта 2011

ESET взяла участь у виставці CeBIT 2011

Компанія ESET — лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — взяла участь у найбільшій міжнародній виставці інформаційних технологій, телекомунікацій, ІТ-рішень та послуг — CeBIT 2011, яка проходила з 1 по 5 березня 2011 року в Ганновері. У центрі уваги десятків тисяч відвідувачів опинились технології «in the cloud», анонсування нової версії для комплексного захисту комп’ютерів — ESET Smart Security 5, а також презентація антивірусного рішення для мобільних пристроїв —ESET Mobile Security для Android.

Важливою подією в рамках міжнародного форуму СeBIT 2011 стали публічні дебати, в ході яких провідні виробники програмного забезпечення обговорили важливість антивірусного захисту, а також необхідність використання та стандартизації технологій «in the cloud». Одним з головних учасників обговорення був Річард Марко, виконавчий директор компанії ESET. У процесі спілкування він підкреслив уразливість технологій «in the cloud», а також назвав можливі ціленаправлені атаки на дану систему. «Я згоден з необхідністю стандартизації технологій «in the cloud», але, на жаль, вони не можуть забезпечити повний захист, — говорить Річард Марко. — В антивірусних продуктах ESET «in the cloud» можна назвати унікальну технологію швидкого оповіщення ThreatSense.Net, яка представляє можливість відслідковувати глобальні тенденції розповсюдження шкідливих програм та закривати уразливості системи від «нуль-денних» атак. У наступних версіях продуктів ESET, цю технологію буде покращено і доповнено новим функціоналом».

Під час виставки CeBIT 2011 на своєму демонстраційному стенді компанія ESET представила нове покоління свого флагманського рішення ESET Smart Security 5, призначеного для забезпечення комплексного захисту комп’ютерів, та оголосила випуск бета-версії продукту для публічного тестування у першій половині 2011 року. За словами спеціалістів ESET, ця версія продукту включатиме в себе функцію батьківського контролю та удосконалену технологію поведінкового аналізу, яка буде активно контролювати оперативну пам’ять для всіх підозрілих процесів.