Марат-блог
Услуги по продвижению и разработке сайта
Отправить заявку
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Главная » Новости » ESET NOD32 Antivirus 5 та ESET Smart Security 5
ESET NOD32 Antivirus 5 та ESET Smart Security 5
686
06 июня 2011

ESET NOD32 Antivirus 5 та ESET Smart Security 5

Компанія ESET — лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — оголошує про початок публічного тестування нового покоління флагманських продуктів — ESET NOD32 Antivirus 5 та ESET Smart Security 5.

Бета версії даних продуктів володіють новими функціями та перевагами, такими як аналіз програм та процесів, які запущено, за допомогою «cloud» технологій, оптимізований процес запуску, розширене сканування змінних носіїв, оновлений графічний інтерфейс користувача, ігровий режим. Крім цього, бета версія ESET Smart Security 5 включає покращений антиспам модуль, оновлений персональний брандмауер та функцію батьківського контролю.

 «Нове покоління флагманських продуктів ESET підтримує всі функції, які реалізовано у попередніх версіях продуктів, а також володіє новими функціями та перевагами, — розповідає Павло Дем’яненко, керівник служби технічної підтримки ESET в Україні. — Такимта чином рішення ESET NOD32 Antivirus 5 та ESET Smart Security 5 забезпечують якісний та ефективний антивірусний захист комп’ютерів від різноманітних видів загроз, атак хакерів та надокучливого спаму».

Розглянемо нові функції бета версії продуктів ESET NOD32 Antivirus 5 та ESET Smart Security 5:

  • Розширене сканування медіа носіїв — блокує загрози, які розповсюджуються через змінні носії інформації. При підключенні портативного пристрою продукти ESET автоматично пропонують користувачу просканувати USB, CD або DVD носій. Крім цього, користувачі можуть заблокувати доступ до змінних носіїв за певними параметрами, такими як ID пристрою, тип носія та серійний номер.
  • Аналіз програм та процесів, які запущено, за допомогою «cloud» технологій — розширена технологія виявлення та сканування за допомогою покращеного сервісу репутації та «колекції» шкідливих програм, які було зібрано за допомогою ThreatSense.Net.
    Оптимізований процес запуску — забезпечує надійний захист одразу після завантаження комп’ютера, що дозволяє користувачу негайно почати роботу.
  • Ігровий режим — під час роботи у повноекранному режимі ESET NOD32 Antivirus 5 / ESET Smart Security 5 автоматично переходить у беззвучний режим для экономії системних ресурсів, таким чином користувачі можуть насолоджуватися комп’ютерними іграми або сконцентруватися на роботі, не відволікаючись на повідомлення антивірусної програми, що виникають.
  • Покращений графічний інтерфейс користувача — у новому поколінні флагманських продуктів ESET графічний інтерфейс має оновлений дизайн, що робить управління продуктами ESET ще більш простим.


Крім цього, продукт ESET Smart Security 5 має наступні функції:

  • Батьківський контроль — блокує веб-сайти, які можуть містити потенційно небажаний матеріал. Крім цього, батьки можуть заборонити доступ до 20 певним категоріям веб-сайтів.
  • Покращений антиспам модуль — оптимізований антиспам модуль забезпечує виявлення спаму на ще більш високому рівні.
  • Оновлений персональний брандмауер — запобігає несанкціонованому доступу до комп’ютера віддалено, а також несанкціонований моніторинг мережевого трафіку.

Нагадуємо, що ESET NOD32 Antivirus 5 та ESET Smart Security 5 знаходяться у бета версіях та не є кінцевими варіантами продуктів. Ці версії не містять усіх функцій та можливостей, які будуть реалізовані у фінальних релізах. Рекомендуємо не встановлювати бета версії продуктів на пристрої та/або системи зберігання секретних даних. Бета версії продуктів ESET NOD32 Antivirus 5 та ESET Smart Security 5 ESET Mobile Security доступні для тестування користувачам.