Марат-блог
Услуги по продвижению и разработке сайта
Отправить заявку
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Главная » Новости » ESET File Security для Linux отримав нагороду VB100
ESET File Security для Linux отримав нагороду VB100
637
22 марта 2011

ESET File Security для Linux отримав нагороду VB100

Компанія ESET — лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення — повідомляє, що продукт ESET File Security 3.0.20 для Linux отримав визнання від експертів незалежного авторитетного видання Virus Bulletin.

Продукт компанії ESET вкотре показав високі результати та здібність виявлення «диких» вирусів при мінімальному споживанні системних ресурсів.

У лютому спеціалісти британського видання Virus Bulletin провели комплексне тестування з метою виявлення якості антивірусних рішень і здібності виявлення раніше невідомих екземплярів шкідливих програм. При цьому експерти також враховували кількість помилкових спрацювань антивірусних продуктів. За підсумками тестування було виведено показник, який характеризує середній рівень детектування (реактивними та проактивними методами), — індекс RAP (Reactive and Proactive). Випробування проводилось на платформі Ubuntu Linux.

Продукт ESET File Security 3.0.20 для Linux виконав завдання на «відмінно». Крім високих результатів, Джон Ховс, керівник тестування Virus Bulletin, також відзначив простоту інсталяції даного продукту та мінімальне споживання системних ресурсів.

Таким чином компанія ESET продовжує залишатися лідером за кількістю найвищих нагород VB100. Визнання антивірусного рішення ESET File Security для Linux спеціалістами авторитетного видання Virus Bulletin ще раз доводить, що навіть найвибагливіші користувачі можуть сміливо довірити захист своїх комп’ютерів продуктам компанії ESET.