Марат-блог
Услуги по продвижению и разработке сайта
Отправить заявку
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Главная » Новости » Дешева кітайська підробка WINDOWS
Дешева кітайська підробка WINDOWS
833
05 мая 2011

Дешева кітайська підробка WINDOWS

У квітні місяці 2011 року на ринку України з'явилися масові пропозиції сертифікатів відповідності на різні програмні продукти Microsoft за цінами, значно нижчими від середніх ринкових на аналогічні типи ліцензій тих самих продуктів. Особливо часто пропонується Windows XP Professional, Windows XP Home Edition, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Professional за ціною, еквівалентною 25 - 50 дол США. Нами була проаналізована одна з наклейок (див. Фото) і були зроблені наступні висновки:

китайский виндовс

  1. Номер даного СОА відповідає китайській версії Windows 7 Home Basic.
  2. На СОА зазначений регіон поширення CIS and GE (СНД і Грузія)

Зазначені факти дозволяють стверджувати, що сертифікат є ПІДРОБКОЮ. У цей момент проводиться додаткова експертиза зразка й встановлення його походження. Юридичний представник Microsoft проводить збір інформації для подальшої її передачі в органи внутрішніх справ України.
Підробний сертифікат у жодному разі не може бути підтвердженням права на використання програмних продуктів Microsoft® і не звільняє користувача від можливих проблем при перевірці програмного забезпечення на ліцензійність компетентними органами. Виходячи з вищесказаного, я хотів би попросити Вас уважно поставитися до даної інформації й проінформувати своїх замовників про факт поширення підробок. У цьому випадку повною мірою працює твердження «дешевий сир буває лише у мишоловці», адже замовник, який прийняв рішення про покупку дешевих ліцензій, сильно ризикує бути ошуканим і просто втратити гроші. У майбутньому я обов'язково буду інформувати Вас про результати згаданої експертизи й подальшого розслідування.