Марат-блог
Услуги по продвижению и разработке сайта
Отправить заявку
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Главная » Новости » Акції від компанії ЕSЕТ
Акції від компанії ЕSЕТ
786
16 марта 2011

Акції від компанії ЕSЕТ

Переходь на ESET за півціни

Компанія ESET-Ukraine пропонує користувачам ліцензійних антивірусних програм здійснити вигідний перехід на рішення ESET. Купуючи продукти ESET користувачі отримують 50 % знижку, якщо до цього вони використовували аналогічний за функціональністю ліцензійний продукт інших виробників антивірусного ПЗ. Звертаємо увагу на те, що ця пропозиція розповсюджується тільки на електронні версії продуктів.

Вигідне поновлення

 Компанія ESET-Ukraine пропонує власникам ліцензій для 1 ПК на продукти ESET NOD32 Antivirus або ESET Smart Security, з моменту закінчення яких минуло не більше 60 днів, здійснити покупку ліцензії зі знижкою 40 % від прайсової вартості початкової покупки. Крім того, здійснюючи таке поновлення, користувач отримує ліцензію для 2 ПК. Така пропозиція робить процес подальшого використання продуктів ESET ще більш вигідним, а також миттєво вирішує проблему подарунків, особливо актуальну на передодні свят.

Коробочні версії ESET дарують користувачам будь-яку гру ALAWAR

Компанія ESET-Ukraine повідомляє, що в комплект нових коробок ESET Smart Security і ESET NOD32 Antivirus входить одна гра від компанії ALAWAR. Користувачі, які придбали коробочну версію продуктів ESET, отримують код активації для завантаження антивірусної програми та будь-якої гри компанії ALAWAR. 
На сьогоднішній день серед ігор, які пропонує компанія ALAWAR, найбільш популярними є «Весела ферма 3. Льодовиковий період», «Татусеві доньки», «Скарби Монтесуми 2», «За сіма печатками. Равенхарст».
Інструкція з детальним опис процесу активації та завантаження програми входить в комплект коробки антивірусного продукту.