Марат-блог
Услуги по продвижению и разработке сайта
Отправить заявку
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Главная » Новости » Знижки на клієнтські ліцензії на Microsoft Lync Server — Turn On Lync Voice
Знижки на клієнтські ліцензії на Microsoft Lync Server — Turn On Lync Voice
402
03 марта 2012

Знижки на клієнтські ліцензії на Microsoft Lync Server — Turn On Lync Voice

Скористайтеся пропозицією «Turn on Lync Voice» та отримайте максимум від інвестицій в програмне забезпечення. Заощаджуйте час і гроші, отримавши єдине рішення, що дозволить Вам активувати корпоративні можливості в Share Point, Exchange, та Office 2010 і створити справжню уніфіковану платформу для комунікацій, що об’єднає електронну пошту, корпоративни телефонії, аудіо- та відео-конференції, голосову пошту та системи миттєвого обміну повідомленнями.

Детальні умови акції:

Стосується програм: Open License (для комерційних, державних та академічних організацій), OpenValue та Open Value Subscription(для комерційних та державних організацій), Open Value Subscription — Enrollment for Education Solution, Enterprise Agreement та Enterprise Agreement Subscription, Select Plus.

Початок дії акції: 1 лютого 2012 року.

Закінчення дії: 30 червня 2012 року.

Цільова аудиторія: малий, середній та великий бізнес.

Територія дії: глобально.

Продукти, які беруть участь в акції: Microsoft® Lync Server 2010 Plus CAL та Microsoft®Lync Server 2010 Plus CAL для ECAL.

Бізнес-вимоги: клієнти, які скористалися спеціальною пропозицією і придбали ліцензії на Lync Server 2010 Plus CAL та клієнтські ліцензії на Lync Server 2010 Plus CAL для ECAL за програмами Enterprise Agreement і Enterprise Agreement Subscription, не можуть скористатися даною пропозицією повторно.

За програмою Open License (для комерційних, державних та академічних організацій) доступні лише клієнтські ліцензії Lync Server Plus CAL

Умови акції стосуються лише визначених продуктів, обмежені в часі та не сумуються з іншими знижками та спеціальними пропозиціями.