Марат-блог
Услуги по продвижению и разработке сайта
Отправить заявку
Заказать обратный звонок

Спасибо, Ваша заявка принята.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

Главная » Новости » Microsoft оголошує про доступність нового продукту для малого та середнього бізнесу - Windows Small Business Server 2011 Essentials!
Microsoft оголошує про доступність нового продукту для малого та середнього бізнесу - Windows Small Business Server 2011 Essentials!
586
17 мая 2011

Microsoft оголошує про доступність нового продукту для малого та середнього бізнесу - Windows Small Business Server 2011 Essentials!

Компанія Microsoft цієї весни оновлює портфель рішень Small Business Server (SBS), оптимізованих для компаній малого та середнього бізнесу. На додаток до російської версії Windows SBS 2011 Standard, яка з’явилася 2 місяці тому, з 1 травня стала доступною нова версія Windows Small Business Server 2011 Essentials.

Головна відмінність версії Essentials – це відсутність необхідності придбання ліцензій клієнтського доступу (Server CAL). В SBS 2011 Essentials, на відміну від версії Standard, не входить поштовий сервер Exchange. Замість того, у SBS Essentials інтегрований інструментарій управління хмарним сервісом Microsoft Office 365. Окрім того, обмежена допустима кількість підключень – не більше 25 користувачів.

Продукт доступний для замовлення в прайс-листі з 1 травня. Тестова версія продукту доступна для завантаження з порталу Microsoft.